tumblr counter
     
 
    
OTOMASYON
English  
 
 
 
  DOLUM VE PAKETLEME MAKİNALARI    
 > Paletleme Sistemleri
 > Kolileme Sistemleri
 > Paketleme Makinaları
  >> 100-1000 gr
  >> 1-5 kg
  >> 5-20 kg
 > Çok Kefeli Terazi
 > Ink-Jet Kodlama Cihazı
 > Big Bag Dolum
 > Stretchleme Makinaları
 > Big Bag Makinaları

 

PAKETLEME MAKİNALARI

Yüksek kalite standartları ile üretilen paketleme makinaları toz veya granül halindeki her türlü ürünü torba haline getirdiği folyonun içine doldurarak ağzını yapıştırır. Sistemin çalışması tam otomatiktir. Ürünün tipine, istenen gramaj hassasiyetine ve hız kapasitesine gör çok kefeli terazili, lineer terazili, vidalı veya volumetrik dolum sistemi kullanır. Ürün bir elevatör ile dolum haznesine taşınır Paketleme malzemesi olarak PE, HD PE, OPP, CPP, Aluminium +PE veya kağıt + PE  folyo kullanabilir.

Makina PLC ile kontrol edilir. Operatör kontrolü kolay anlaşılır menüye sahip dokunmatik operatör panelinden yapılır. 40 farklı ürün için reçete hazırlanarak hafızaya kaydedilebilir. Bu sayede ürün değişim süresi minimum düzeyde tutulur.

DOLUM SİSTEMLERİ

ÇOK KEFELİ TERAZİ
VOLUMETRİK DOLUM
VOLUMETRİK DOLUM
10 veya 14 kefeli terazi ile hassas gramajlı dolum yapılabilir. Granül halindeki her çeşit ürün için uygundur. Dolum hassasiyeti +/- 0,2- 1 gram arasıdır. Pirinç, şeker, bakliyat, kuruyemiş, patates cipsi, şekerleme, vb. ürünler ile iyi sonuçlar alınabilir. Ürün miktarını hacim olarak ölçer. Küçük taneli ürünler için uygundur (örn: pirinç, bulgur, şeker, baharat). Ölçümün hassasiyeti parçacık boyutu küçüldükçe artar Toz şeklindeki ürünler vidalı dolum sistemi ile doldurulur. Kahve, süt tozu, un, toz baharatlar, vb. için uygundur. Hedef gramaj arttıkça hassasiyet artar.
    Paketleme  | Kolileme  |  Paletleme  |  Stretchleme  |  Ink-Jet Kodlama
Copyright ©  3E Endüstriyel Elektrik Elektronik Mak. San ve Dış Tic. Ltd. Şti, 2012