OTOMASYON
English  
 
 
 
  HAKKIMIZDA    

Makina tasarımı ve üretimi konusunda faaliyet gösteren 3E, 1991 yılında kurulmuştur. Ürettiği makinaların tasarımından otomasyonuna kadar bütün aşamalarını kendi bünyesinde gerçekleştiren 3E, müşterilerinin talepleri doğrultusunda bir çok yeni tasarımı başarıyla hayata geçirmiştir.

Firmamız hitap ettiği sektörün ihtiyaçlarını göz önüne alarak AR-GE çalışmalarına yer vermektedir. Türkiye'de bir ilk olan dikey torba kolileme makinamız ve kartezyen paletleme robotumuz TÜBİTAK tarafından ar-ge projesi kapsamında desteklenmeye değer bulunmuş ve 2009 yılı itibariyle üretime dahil edilmiştir.

Hat sonu otomasyonu konusunda uzmanlaşmış olan firmamız bir çok zorlu projeyi üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Türk Patent Enstitüsünce tescil edilmiş   markası ile ürettiğimiz ürünler:

Hat Sonu Otomasyonu
  Çuval üretim makinaları
2 eksen koli doldurma rbotları
  Kumaş kesme- katlama makinaları,
Koli açma makinaları
  Düz/dairesel kesim makinaları,
Robotik paletleme sistemleri
  Şişe tipi kaynak makinaları,
Kartezyen paletleme sistemleri
  Blow Folder Makinası
Dikey paketleme makinaları
  FIBC Test Makinası
Konveyör sistemleri
  Özel tasarım makinalar

Firmamız robotik paletleme sistemleri konusunda dünyanın bir numaralı robotik paletizeri olan FUJI ACE serisinin  Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. FUJI ROBOTICS firması ile işbirliği halinde kurduğumuz sistemler sadece Türkiye'de değil dünya çapında örnek teşkil etmektedir. Firmamız aynı zamanda Stäubli Robot Sistemlerinin sistem entegratördür.

Copyright ©  3E Endüstriyel Elektrik Elektronik Mak. San ve Dış Tic. Ltd. Şti, 2012